| Ana_1799 a întrebat:

mai stiti cand v'am intrebat de codul promotional pentru jocul Lady Popular, codul nu a mers... posibil sa im mai fi facut vreun cont mai de mult si sa nu imi aduc amintethinking
Stiti cumva cum as putea sa vad daca mai am vreun cont facut va rogbig grin
Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi sugerez şi ţie şi celor care mai au întrebări de tipul asta să folosească formul jocului respectiv . http://forum.ladypopular.ro/
E mult mai ok , primeşti răspunsuri de la jucători care ştiu.Baftă!

2 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Ai putea sa te uiti la mailurile mai vechi pe care le'ai primitthinking
s'ar putea sa gasesti mailu' cu link ala de verificarebig grin

| arabela97 a răspuns:

Dar nu iti trebuie nici un cod la lady popular...