| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Maine cei din clasa mea si cu clasa vecina au meci de fotbal [baietiilaughing] si as vrea sa imi dati cat mai multe "replici" ca sa spun asa ca noi fetele sa tinem galerie...cum ar fi :
"Hai echipa, joaca bine
Galeria te sustine" ~=p

Răspuns Câştigător
| Anna04 a răspuns:

Suntem aici suntem cu voi sa bateti astazi pentru noi. daca luati un gol si ce daca si ce daca noi nu pierdem niciodata. avem echipa avem valoare clasa noastra e cea mai tare.

1 răspuns:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Hai (clasa in care esti tu ex:a ix b) jos cu (clasa cealalta a ex:ix a)
Noi asa faceam la meciul de basket.Si bateam din piciore ne cataram pe banci. A fost o nebunie! La pauza ne-am si batut big grin