| Loryoficial a întrebat:

maine dau teza la engleza si stiu 100% ca ne da sa scriem o scrisoare si un eseu de maxim 20 de randuri!
acum intrebarea: cine imi poate da un link de unde sa pot citi o scrisoare [scrisoare pentru mos craciun...blahblah.] si un eseu despre orice!
MS MS MS mult! [ dau funda primul raspuns care imi este de folos]
si va rog sa nu raspundeti : " mai bine invata si nu pierde vremea pe net...etc pentru ca invat la engleza timpurile...deci va rog sa imi dati raspunsuri serioase!

MS anticipat!:*

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Man. dar e idem ca in romana. numai ca pui in englezahee hee. in rest depinde de imaginatia ta happy. La eseu formuleaza propozitii ce sa de-a dovada de om inteligentwinking siii la fel si la scrisoare dar fi scurt- la obiect- si frumos happy.