| Ioanantonia a întrebat:

Buna,maine este ziua celei mai bune prietene, face 13 si as vrea sa ii scriu o felicitare amizanta,dar nu imi vine nimic in minte,daca stiti voi, cel mai bun ia FUNDA!

Răspuns Câştigător
| hurricaneX a răspuns:

Daca vrei sa faci ceva special, trebuie sa vina din suflet, nu chestii luate de pe internet sau facute de noi. Eu zic sa incepi asa :
- ii spui cat de mult te-ai atasat de ea.
Apoi adaugi niste amintiri dragute pe care le-ati trait impreuna, in mod special sa fie amuzante ca sa poata sa planga si sa rada. Iar apoi cireasa de pe tort eu zic ca sa ii legi o bratara de felicitare si sa-i desenezi ceva dragut pe ea.

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Azi,de ziua ta, iti urez ca ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si… parale! La Multi Ani!

Tu, La Multi Ani! Arati diferit! Ce ti-ai facut? Ai slabit? Ti-ai schimbat stilu? Te-ai tuns? Ceva e schimbat la tine. Ah, cred ca stiu ce-ar putea fi! Ai mai imbatranit cu un an.

Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de maine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gandul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI, MULTI ANI!

La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!

Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul’ nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

De ziua ta, noi, prietenii tai suntem alaturi de tine si asteptam sa dai de baut. La Muuulti Aaaani! O zi fericita!

Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim!
Sper sa-ti placa!happy

| KameliaU a răspuns:

" La multi ani draga mea. Sa ai parte de tot ceea ce iti doresti, noroc, iubire, bani.Eu sunt alaturi de tine orice ar fi sper sa fi cea mai fericita. La multi ani inca o data! "

| madalina2013 a răspuns:

Pff nu stiu daca e buna dar am incercat:

Draga mea,
Scumpa sunt eu prietena ta fata aia de la gradinita de care avut grija de ea...cea pe care ai aparat-o si o aperi de toti tampiti.Iar pentru ca astazi este o zi speciala in viata ta m-am gandit sa am grija de tine la fel cum ai facut tu ..nustiu daca voi face treaba asta la fel de bine ca tine asa ca eu stiu sa fac doar un singur lucru bine acela e sa iti urez un: ''La multi ani sincer si curat!''

Cu drag cum te cheama pe tine