| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* maine ma duc prin mall sau vedem maine cu niste colegi :X asa as dori si eu sa imi dati si mie niste idei cum sa imi prind parul si cum sa ma imbrac :X. Ceva mai sexy si frumos:X o sa facem poze maine si vreau sa arat bine:X

1 răspuns:
| Genuitoarea a răspuns:

1. Fa-ti parul bucle si dal cu spuma+fixativ. si prindeti putin parul din fata cu un clipsuletz mic.big grin
2. Puneti niste colanti, ca sa ti se vada minunatul funduletzlaughing)
3.In picioare.niste cizmulite.
4. O bluza mai decoltata.pe deasupra ceva pana sub tate si cu maneca pana la cot.
5.Macheaza'te cu fond de ten si rimel.(doar atat!)
6.Si probabil ca ai nevoie de o gentuta nu? ceva mai mic asa. legat de mana:* pupiii. sper ca te'am ajutatt