| xxxXStefanXxxx a întrebat:

Buna!

Mi-a zis cineva ca imi cumpara o camera foto digitala.sta in >germaniaohringen,,, si a cautat si a zis ca a gasit numa` cu baterii. a zis ca de craciun vor fii si ce se incarca la pc,,, sau ar putea sa imi trimita bani sa imi cumpar din romania,,, voi ce ziceti? care sunt mai bune? pe baterii ce se incarca sau se schimba, sau ce se incarca direct la pc? cineva are pe baterii si bateriile se descarka repede, persoana care imi cumpara are ce se inkarka la pc, si de 5 ani nu are probleme, nu se descarca repede...

care ziceti ca sunt mai bune? dati-mi si cateva denumiri intregi dar sa nu fie pretul chiar asa mare, ca nu vreau sa fiu nesimtit,,,

>>>plssFunda la cel mai rapid(daca scrie din experietza,,,)si voturi+ la ceilalti,,,
pls

1 răspuns:
| danielcretu1980 a răspuns:

Eu zic sa te bazezi pe ce iti ofera amicul, ca se pare ca el stie mai bine.
marci de baterii sunt f. multe: Toshiba, Varta, Energizer, Duracell, Panasonic, etc in general nume consacrate.

Nu opta pentru ceva ce nu ai auzit niciodata.