| Biiix a întrebat:

:* mi-am cumparat violet de gentiana si nu stiu in ce cantitate de apa sa il dizolv big grin Care ma ajuta si pe mine(detaliat)happy [fundita:*]

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Depinde. Daca vrei sa te dai pe par, e de ajuns sa iti uzi parul si sa ti-l torni in cap, dar ai grija sa-l torni pe tot parul. Daca ai doar o suvita, sau mai multe, poti sa-l dizolvi in 1-2 l apa.
Dar daca vrei sa-ti faci tot capul, cu o singura sticluta nu o sa fie de ajuns. Poti folosi 2 pentru a avea reflexe mov, si 4-5 pentru a prinde culoare. Depinde si ce culoare ai la par.
Succes!>big grin

8 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu elhappy.
Daca vrei sa te dai pe par nu trebuie sa-l diluezi.
fundahappy?

| membrugirl2010 a răspuns:

Eu cand ma dadeam pe par cu violet de gentiana puneam pe vata si dupa pe parwinking!
diluat nu o sa ti iasa clar
succes

| Paulla a răspuns:

Dupa poza de la profil, cred ca e vorba de o suvita nu?
Atunci ai putea sa-l dizolvi intr-un singur l de apa. Iti spun din propie experienta...thinking Eu am turnat si in cap pe parul udoh go on. Dar cred ca e mai bine sa-l dizolvi totusul. Deci, daca e doar suvita aia cred ca o sa iti ajunga o singura sticluta dizolvata in 1 l de apa.

| Paulla a răspuns:

@Biiix cu placere:* ma bucur ca te-am putut ajutahappy

| Biiix explică:

Pai e intr-o sticluta de 25 de ml si o prietena mi-a spus ca trebuie dizolvata daca vreau sa ma dau pe parthinking

| Biiix explică:

Nu pot sa torn toata sticluta in caplaughing logic ar fi sa il dizolv cu apa eu asa cred

| Biiix explică:

Parul meu e mai deschis ca poza d la profil da e vorba d suvita doar oricum mersi:*

| Biiix explică:

App mi l`am facutblushing a iesit frumoslove struck