| cristina1928 a întrebat:

Buna
mi-am facut de curand cont pe conquiztador si am o intrebare:
care sunt jocurile oficiale si care la separeu?
fundita

Răspuns Câştigător
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Sa il abandonezi nu pai doar daca dai x sus tongue jocurile la separeu sunt cele de la duel, separeu si juniortongue cele oficiale sunt cele de la blitzkrieg si cuceriretongue

3 răspunsuri:
| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

Nu poti sa abandonezi un joc. Daca iesi in timpul jocului, intra robotul in locul tau si nu mai poti sa joci alt joc pana nu e gata ala.

| cristina1928 explică:

Si inca o intrebare...cum abandonez un joc?

| Alex_Aalleexx_1989 a răspuns:

Daca ai trecut de prima intrebare nu mai poti parasi jocul, trebuie inainte de prima intrebare altfel intra robotul.