| yubireeterna a întrebat:

Buna/mi-am instalat camtasia 7 si cand incerc sa fac un video in care vreau sa preszint un joc cand intru in joc jocul mil arata mic cum sa fac sa se vada jocul mare pe tot ecranu il video? so mai am o intrebare daca ma puteti ajuta cum sa salvez video si sa-l pun pe youtube.mesc fundita

Răspuns Câştigător
| ExtraSakadat a răspuns:

Buna!
Nu filma jocuri cu Camtasia 7. El este in general pentru programe sau desktop.Incearca HyperCam2 sau Fraps.
Ca sa il bagi pe YouTube, trebuie sa-ti faci cont. Dai Upload, Upload From Computer sau ceva de genul, cauti video`ul si gata!

Bafta si Craciun Fericit!

2 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Sal. cu hypercam. il deschizi si dai Start rec. si cand termin... vezi tu ca e ceva logic sau cu Fraps

| yubireeterna explică:

Mesc! craciun fericit si tie!
am cont pe youtube