| ZenyAndrei23 a întrebat:

Buna, mi-am lasat o prietena sa-mi faca piercing septum si din pacate mi-a facut gaura stramba.
Gaura e proaspata si nu stiu cum as putea face sa rezolv gafa.
Oare sa imi fac acum inca o gaura langa ca sa fie drept cercelul sau sa astept sa se vindece asa stramb?
Si as vrea sa imi schimb si cercelul mai micut, in cazul asta de asemenea trebuie sa astept sa se vindece? (ma gandesc ca daca va fi mai micut de 7mm nu se va observa asa de tare greseala)

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Scuze, dar prostia se plateste laughing. Asa ceva nu faci acasa.

| Boblobobonti a răspuns:

Din păcate trebuie sa îl refaci. Sa aștepți sa se vindece puțin rana după ce îl scoți și revii cu mai multa îndemânare. Nu în ultimul timp cu toate indtrumentele sterilizate. Dacă ești din București te ajut eu. Scrie-mi!