| lol5755 a întrebat:

mi-am luat astazi un samsung galaxy mini s5570 si nu stiu cum sa ii pun o melodie sa sune (alta decat este in telefon) cel mai bun raspuns primeste funditawinking

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Si eu am acest telefon si... dai la muzica (eu am telefonul tradus in romana) si acolo dai pe orice melodie vrei si dupa aceea dai pe tasta din stanga! (sunt trei butoane unul cu sageata, cel din mijloc, si cel din stanga de tot) dai pe cel din stanga si dupa aceea ai acolo setare ca ton de sonerie! dai acolo si gata!

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Trimite cu ajutorul bluetooth`ului de pe calculator pe telefon melodiile care le vrei, iar apoi seteaza melodia care o doresti ca sa o ai ca ton de apel! happy

----> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| Lavy a răspuns:

Daca iti mai trebuie informatii poti sa ma contactezi imi trimiti mesaj privat. Bafta!

| Necula_George_1989 a răspuns:

Fratilor dar la mesaje cum fac ca nu ma pricep...am aceiasi melodie orce as face...