| sillvia6 a întrebat:

Mi-am luat azi un card de memorie de 2 GB, pentru a avea loc de muzica. Dar cand incerc sa imi trimit prin bluetooth melodii imi spune ca memoria este plina. Si am doar 8 melodii in telefon. Mentionez ca telefonul este Samsung s 3500. Ma puteti ajuta? Raspunsului bun dau funda.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banuiesc ca n-ai setat telefonul sa stocheze melodiile pe card. In mod implicit el le stocheaza pe memoria lui. Nu cunosc modelul dar asta trebuie sa fie.