| PlasticMoon a întrebat:

mi am luat un telefon la abonament de la cosmote acum vreo 3 luni si in fiecare luna mi a venit abonamentul cu vreo 10 sau 20 de lei in plus. recunosc ca am consumat mesaje nationale care nu erau inclus in abonament. luna asta nu am mai consumat nimic suplimentar si iar mi a venit cu vreo 10 lei in plus. I s a mai intamplat cuiva asa?

p.s. nu mi spuneti chestii de genu sa ma duc sa i intreb pe aia de la cosmote ca o sa ma duc

1 răspuns:
| Iosub_Catalin_1993 a răspuns:

Astfel de cazuri sunt intalnite tot timpul, oamenii au extra cost la abonament si nu stiu cauza. In astfel de cazuri exista doua optiuni. Ori faci un apel catre call center sectiunea comercial ori faci chestia care ai zis ca oricum o faci, sa te duci la cosmotehappy