| anonim_4396 a întrebat:

sad Mi s-a stricat telefonul si nu stiu cam cat ar costa sad Am Samsung s5230 Star straight face si mi s-a dus touch screen-ul la el. Stie cineva cam cat ar costa reparatia? Pls... pupici :*:*

4 răspunsuri:
| Just kidding a răspuns:

N`ai garantie? :O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da, dar mi-a cazut jos si poate o sa zica de chestia ca din vina mea si poate nu-mi fac nimic sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema la acelasi telefon.Numai ca eu am primit un msg si cand sa-l citesc pauza!straight face n-a mai functionat touch-ul :-

Răspuns utilizator avertizat