| Marius_Visan_1999_pzev a întrebat:

Mie îmi place de o fata cum sa ii dovedesc ca o iubesc. kiss :-P kiss kiss kiss

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prin fapte frumoase, delicate, și fii manierat. Nu-i oferi cadouri, dacă o cunoști de puțin timp, fiindcă, din greșeală, gestul tău ar putea fi interpretat eronat. Va crede că ai alte intenții/interese. O floare, însă, e binevenită întotdeuna, indiferent de circumstanțe.

| Wukii a răspuns:

Spune-i direct.

| Laurentizyu a răspuns:

Iti Recomand sa ii spui direct, dar cu seriozitate si tot-odata cu veselie, adica sa fi vesel dar sa nu razi.sa se vada ca vorbesti serios, orice ale incercari pot da gresi.asa sti daca ai sanse sau nu, mai bine mai devreme decat nicio-data sau prea tarziu cand se va baga altul mai rapid.Bafta!happy