| Ada_2475 a întrebat:

Buna Miercuri facem fotografii pentru albumul clasei a 4-a si habar nu am cum sa imi prind parul si cum sa ma imbrac? Ma puteti ajuta plz :* Funda + vot

Răspuns Câştigător
| euzictutaci a răspuns:

Buna!
Pai ai putea sa te imbraci cu o camasuta si niste jeansi + tenisi si ca o fundita in par :X, iar parul sa ti-l prinz intr-o coada mai sus iar in fata sa-ti lasi cateva fire de par mai rebele (ar fi ok daca ai avea si bretonbig grin)

eu zic ca ar fi ok sa te imbraci asa

Bye bye! happy

2 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Poi...ia-ti o rochita vaporoasa cu dressuri culoarea piciorului, poti sa te machezi un pic(poti sa te dai doar cu un strugurel), niste balerini, cercei, un lantisor, parul puneti-l pe bigudiuri(te sfatuiesc ca maine seara sa te speli si cand ti-l usuci sa dai doar un pic cu fionul apoi ti le pui iar inainte sa mergi la scoala cu o ora-2 sa ti le dai jos si poti sa te pieptini usor)
Sper ca te-am ajutat

| daniela36783 a răspuns:

Buna ada, poti da til prinzi in coc sau daca e un pic l-ai lung il lasi desprins pe spate si la mijloc il prinzi cu o agrafa, sau fefe, depinde de lungimea parului, am o idee te trzesti de dimineata si til prinzi in mai multe feluri si vezi cum iti sta mai bine,,, si imbacaminte ai nevoie de o fustita sau rochie, te pup si astept funda succes