| Girbea_Elyza_1997 a întrebat:

Nu am avut primul sarut si nici un prieten. am 15 ani.E vreo problema? adica ma simt tot timpul rusinata de asta..pana si colegele mele au avut.ce sa fac?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce trebuie sa ai si tu pentru ca are gasca? Stii ca e o vorba cu marul stricat? Ai ajuns sa-ti fie rusine ca nu faci ca altii, chiar daca tu faci bine ceea ce faci? Toate se fac la timpul lor. Sa-ti faci un prieten si sa te saruti nu e un joc, chiar daca colegele tale se lauda cu asa ceva.

| BANN3R a răspuns:

Calmeaza-te, nu trebuie sa patesti ce li se intampla si celorlalti, asta ne face diferiti unul de celalalt. Efectul de turma nu e bun. Chiar daca nu ai avut prieten asta nu e o problema, o sa iti gasesti pana la urma, totul e sa nu te grabesti si cand o sa gasesti pe careva, incearca sa nu incerci sa recuperezi timpul pierdut.

Răspuns utilizator avertizat
| Chunji a răspuns:

Eii si eu mai am putin si fac 15 si n`am avut niciun prieten pana acum si ma doar fix undeva si nu comenteaza nimeni nimic pentru ca mie nu`mi pasa totu` e sa fii mai ok cu chestia asta si atunci n`o sa le mai pesewinking

| VictoriaEsman a răspuns:

Linistete totul la timpul sau..incearca sa fii mai libera si mai deschisa in vorba cu baietii! bafta