| Licurici_1572 a întrebat:

Bunahappy
Nu e inca decembrie dar se aproprie Craciunul si nu stiu ce cadou sa le iau parintilor mei. Vreau sa am timp sa si strang bani si vreau ca in cadou sa reprezint ca ei sunt cei mai importanti pentru mine si ca ii iubesc enorm:X
va multumeschappy

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi tu îi cunoşti şi şti ce le-ar plăcea. Probabil în decursul zilelor ce vor urma până la crăciun vor spune ce îşi doresc. Tu strânge bani şi până atunci îţi vei da seama. Baftă!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

-o diploma "cei mai buni parinti"(de la magazine de cadouri);
-cani personalizate cu "cea mai buna mama","cel mai bun tata";
-sau cani cu poza lor...acum la orice magazin de foto( tricouri, perne, etc cu poza lor)

| Twist a răspuns:

Eu zic sa inramezi poza cu voi 3 si pe spate sa scrii ceva frumos pentru ei... dar nu ceva luat de pe net sau de prin carti... ceva din inima si crede'ma se vor bucura!

| Camii_3136 a răspuns:

Gandeste-te ce si-ar dori ei. Sau mai bine le-ai pregati ceva. Cadourile nu sunt intotdeauna cel mai important lucru.