| kiss1 a întrebat:

Buna'. Nu inteleg. Voua vi se pare corect ca dupa ce ai primit 40 raspunsuri la o intrebare de pe TPU sa-ti fie refuzata? Mi s-a intimplat asta.Intrebarea suna cam asa:,, Va e dor de scoala?,, Nu mi se pare corect faptul ca mi-a fost refuzata tocmai dupa atitea raspunsuri si zile. rolling eyes

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, intr-adevar este revoltator, cand se intampla asa ceva! Eu as fi foarte suparata, furioasa chiar! Dar sa stii, ca nu e suficient, ca cineva sa-ti raporteze intrebarea, ca aceasta sa fie stearsa de tot. Mai exista si modelatori, care de cele mai multe ori "repun in functiune" big grin intrebarile bune, care au fost raportate abuziv, nejustificat. Mi s-a intamplat si mie. Am avut cateva intrebari raportate, care s-au deblocat in vreo 3-4 zile. Insa daca nu se va rezolva problema ta in cateva zile (intrebarea nu va fi deblocata), sa-i scrii neaparat Ralucai ("Contact" + mesaj privat), si roag-o sa te ajute. In mod normal, intrebarea ta ar trebui sa reapara. Numai bine! Succes!winking

P. S. iti tin pumnii.winking

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

E aiuria, probabil ca cineva s-a gandit sa iti raporteze fara niciun motiv intrebarearolling eyes

| traficanta a răspuns:

A fost raportata de cineva si de aia a fost refuzata!

| anaid a răspuns:

Da nici eu nu inteleg. sunt altele chiar stupide si cu toate acestea nu se face nimic in privinta lor iar unele ca a ta sunt respinse:-|
Dupa mine este o intrebare chiar buna si de aceea iti si raspund la eahappy
Da imi este foarte dor de scoala dar din pacate nu o sa mai merg acolohappy am trecut clasa a9a si inca nu ma pot obisnui cu ideea ca nu o sa imi mai vad zilnic fosti colegi si ca nu o sa mai stau in banca meacrying cu toate acestea sunt nerabdatoare sa imi cunosc noii colegihappy
Bafta!

| medgirl a răspuns:

Poate totusi e coincidenta, poate din greseala a fost raportata.pentru ca buna intrebarea...si eu ti-am dat un raspuns la ea.

| hominid dreak a răspuns:

Si eu am patit, dar nu ma impacientez pentru asta.Mai e cate un invidios care ne face favorul sa ne raporteze intrebarile, chiar daca nu intelege cum se mananca termenii obscen, irelevant si spam. dar nu se sfarseste lumea numai pentru atat.