| Anonim_8545 a întrebat:

Nu mai stiu cum sa ma mai frizez adica sunt satena am parul lung nu lung lung dar totusi e lung, fata mai lungareata nu e tuns in scari a fost lasat sa creasca breton care e mai lung acum il prind.Am fost tunsa bob scurt in spate, lung in fata si imi statea f bine si cu breton intr-o parte.acum nu mai stiu cum sa ma mai tund as vreau un nou look idee ceva si imagini pls. dau funda!

P. S. am parul drept ehh si cateva fire mai rebele care stau foarte putin ondulate

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Mai bine te-ai duce la coafor si ti-ai face o coafura la moda si pe placul tauwinkingdaca nu mai uitate prin reviste, mai cauta pe net, sau mai intreaba prieteniibig grin

Imi da-i fundita, pleasee!

1 răspuns:
| forever4you a răspuns:

Multumesc foarte multkiss