| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti care ar fi cele mai indicate coafuri pentru un par foarte cret si lung? sa-l indrept? sa formez unduleuri mai mari? ce balsam? sau sampon? plz, fundita! mersi

1 răspuns:
| deea31 a răspuns:

Pai ai putea sa-l indrepti si sa faci o coada sus sau sa ti-l lasi asa cum e si prinzi o coada sus,doua codite crete sau indreptate! Pai balsam e bine sa folosesti,eu iti recomand si eu folosesc Garnier Fructis Repair & Shine acest balsam contine uleiuri de masline, avocado si karite, de asemenea la sampon tot Garnier si are aceiasi denumire ca balsamul! Sper ca te-am ajutat! Funda?