| anonim_4396 a întrebat:

nu stiti cum se face noul facebook- timeline? va rog spuneti-mi si mie care stiti! big grinhappy

2 răspunsuri:
| Tinkabell a răspuns:

Pai...ar fi trebuit ca si tu de fapt toti. de la 1 martie mi se pare ca s`au schimbat toate. Intra pe un profil cu timeline si ar trebui sa-ti arate sus de tot 'make a tour' sau 'fa un tur' si langa 'get it' sau ceva de genu` care`ti sugereaza sa ti`l bagi si tu.

| drhotzu a răspuns:

Se numeste time line removal, este un toolbar practic. urmezi pasii si e gatawinking