| denydeny20 a întrebat:

Nu stiti o pagina care sa caute admina? big grin
Sunt foarte serioasa si imi petrec majoritatea timpului (in vacanta) pe Facebook, deci as fi activa aproape Non-stop. Va rog mult ajutati-ma! big grin
Funda

5 răspunsuri:
| unnumesecret a răspuns:

Da cunosc eu are 124 de aprecieri daca vrei baga id asta in lista fara_realitate_doar_vise

| LanaDelRayFan a răspuns:

Http://www.facebook.com/eda.asan.94#!/DSoaraSophie Aceasta este pagina mea :X Ai dori sa fii admina?

| LanaDelRayFan a răspuns:

Ce zici? big grin

| Deyush08 a răspuns:

Https://www.facebook.com/YouTheOnlyException

Asta e pagina mea, daca vrei sa vorbim da-mi add : http://facebook.com/deyush si u mesaj privat :*

| marcel2121 a răspuns:

Adauga ID-ul acesta : stiu.nimic, sa vorbim.