| PDM2000 a întrebat:

nu stiu ce sa fac... am o prietenaaa si ma intelegg fff bine cu ea si nu stiu ce sa fac ca ea s-a cam saturat de certuri si din astea si eu m-am certat cu varul ei. Eu cu varuso ne certam foarte des dar de data asta e ff tare si nu cred ca o sa ne mai vorbim. Nustiu ce sa fac ca daca afla varasa ca m-am certat din nou cu el se supara pe noi si nu mai vorbeste cu noi.
Stiu ca asta nu e treaba ei dar nu stiu dc se baga.
Eu cu varuso m-am certat dintr-o chestie fff banala deoare ce m-a intrebat asiara daca vreau sa fiu cu el si i-am spus ca da. Iar el a facut o "gluma" asa zice el. Si eu de obicei i dau webu si eram suparata si ma lua la misto ca suparata mai esti doamne suparata sau nu stiu cum si am vorbit cu cea mai buna prietena a mea si mi-a spus ca isi bate joc de mine asta nu e prima data cand mi-a spune si eu nu am ascultat-o si asta si-o batut joc de mine dar nu stiu ce sa fac daca afla varsa se supara si nu stiu ce sa i spun voi ce ziceti fundita! multumesck!

1 răspuns:
| Valeria_9444 a răspuns:

Gluma pe care a facut-o el este de prost gust.iar prietenei zii ca asta nu se va mai repeta niciodata.desigur daca tu esti sigura ca intr-adevar nu o sa mai vb cu el un timp mai indelungat... daca sincer rasplatestei si lui cu astfel de monede.fa glume pe sama lui si niciodata nu-l lua in serios(lui ii place de tinelaughing. bafta