| Ana9489 a întrebat:

Buna nu stiu ce sa fac luna viitoare am o nunta si vreau sa stiu parerea voastra,in primul rand merg cu prietenul meu care ii putin mai mic de statura decat mine,dar foarte putin si nu stiu ce sa fac nu as prea vrea sa imi iau tocuri, vreau o rochie care sa mearga cu balerini sau eu stiu ceva de genu.Stiu ca cu tocuri arata mult mai frumos da nu as vrea sa fiu nici foarte inalta pe langa el.Voi ce imi sugerati?

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Sincer, te sfatuiesc sa nu iti iei tocuri. Va rade toata nunta, tu cu nu stiu cati cm mai mare ca el laughing. Daca vrei, ia'ma pe mine, ca am 1.90 happy.