| mao14 a întrebat:

Buna nu stiu daca ati auzit dar este o carte care nu e bine sa o citesti decat dupa ce ai copii pentru ca e foarte dura, si un baiat sa si sinucis cand a citit acea carte. nu stiti cumva cum se numeste autorul? eu stiu doar ca e roman si ca e dramaturg. cine a raspuns bine funda :X (scuzati categoria numai ca nu stiam unde sa pun)

1 răspuns:
| ALeXsSaY a răspuns:

"Magazinul de sinucideri" a lui Jean Teule. P.S era si o fata care a luat exemplu.