| Jeraticx a întrebat:

Buna nu stiu de unde sa mai iau euro truck simulator varig ajutati-ma spuneti-mi sau dati-mi un site de unde pot sa-l iau si cand bag modurile sa mearga am luat multe euro truck smulator si cand bag modurile nu merg ajutati-ma

1 răspuns:
| Andreii1423 a răspuns:

Pentru inceput, te rog sa verifici specificatile jocului apoi ale calculatorului tau pentru a vedea daca e compatibil si pentru a nu aparea probleme.
Personal iti recomand site-ul ocean of games
http://oceanoffgames.com/euro-truck-simulator-2-free-download/