| olanarolanar a întrebat:

Buna numele meu este Mihai si vreau niste sfaturi imi place de o fata si cred ca si ei ii place de mine deoarece mereu rade la glumele mele uneori imi zice sa fac poze cu ea ma rog e zambareata mereu cand sunt pe langa ea si nu stiu cum sa i zic ca o plac va rog sfaturi ceva?/

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

De ce Crezi ca o fata care ride cu tine si face poze smd Te si place mai mult decit o prietenie amicala?laughing)

| ALice_4674 a răspuns:

Mai intai fa si tu niste gesturi mai tandre.De exemplu, sarut-o din senin pe obraz si vezi cu reactioneaza

| Ppitzzi a răspuns:

IntorDiniad intrebarea ta e ft buna pentru Mihai dar nu-l ajuta cu nimic. Pt inceput Mihai iti pot spune sa ii ceri id-ul de mess si vb. Dupa ii ceri facebook-ul si ii dai like-uri si comm-uri daca nua re ii ceri hi5 si tot gasesti cv. Dupa ii ceri nr de telefon vb prin sms-uri. Si dupa o poti suna intr-o zi si ii zici sa iasa pe afara la o plimbare si stati cat stati de vb si o intrebi daca simte cv pentru tine deoarece tu ai un sentiment aparte pentru ea. Si atunci cu adevarat ai sa vezi daca simte cu adevarat cv pentru tine si daca vrea sa va combinati. Sa o iei treptat nu toate de o data... pentru ca si eu sunt fata si noi ne cam speriem de baietii care vor totul deodata. Bafta :*:*