| Zendaya_3668 a întrebat:

Buna numele meu este Zendaya si vreau sa stiu de ce toti prieteni mei de cand a aparut tampitul ala de serial Totul pentru dans cu rocky si cece ei nu ma mai strica zendaya sau cum obiznuiau zen Si ma striga Rocky spune ca seman cu ea si am si acelasi nume ma enervez pentru ca eu nu le plac pe alea doua ce sa fac sa nu-mi mai spuna asa

Răspuns Câştigător
| deyna10 a răspuns:

E doar o porecla... o sa treaca + putea fii orcine in locul acelei actrite...nu ii purta pica laughing si bucurate de porecla

10 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Chiar? Zendaya este un nume rar in Ro! happy

---> Ar trebui sa le spui pritenilor tai ceea ce simti si sa le spui ca tu esti tu si nu esti Rocky (un personaj inventat pentru o emisiune Tv.)! happy

---> Sper ca ti-am fost de folos! puppy dog eyes

| MasterOfDisaster a răspuns:

Spune-le ca te deranjeaza. daca iti sunt prieteni ar trebui sa inteleaga.
sau atunci cand te striga asa zambeste,nu urla la ei, ca se vor plictisi pana la urma...happy
si mie imi ziceau intr-o perioada „morcov".straight face, da le-am dat pace si au terminat si ei laughing

ps:poti incerca sa le pui si tu porecle care sa ii enervezewinking

| Pιтιкa a răspuns:

Buna Zen:d Paiii nu`i baga in seama cand te striga Rocky, ci doar cand te striga cum vrei tu sau de obicei cum iti spuneau

| MissJupiter a răspuns:

Pai si eu am aceas problema numele meu este Letisha Devon Charlotte. Inainte lumea in spunea cateodata Elena (de la asemanarea dintre mine si Elena Gilbert) sau ma incurcxau cu verisoara mea sau stephanie desi nici unul nu era numele meu dar cei mai multi ini ziceau Tish dar acum a aparut intr-un serial o fata cu numele Devon si acum toti imi spun asa! si nu am ce sa fac astept sa treaca timpul si sa uite toti de asta ca de celelalte.

| BrokenAngel_2369 a răspuns:

Vorbește-le cu un ton foarte hotărât:
"Bă nu mă mai strigați rocky că nu am nicio treabă cu fetișcana aia, ați înțeles?"
Nu le spune că nu îți place că o să te strige mult mai des așa deoarece oamenii sunt răi...nu te bâlbâi deoarece o să râdă de tine și fi cât mai dură când spui asta.

| deyna10 a răspuns:

Mrs de funda :X

| Francesca14 a răspuns:

Pfff.alte lucruri stupide nu ai de intrebat? e evident ca nu e adevart ca te cheama zendaya.Roman cu numele asta mai greu? Si daca pe mine ma cheama miley lumea ma striga hannah? Fetito mai bine iesi de pe situl asta si joacate de'a shake it up.Si nu mai vii cu dume stupide.

| Francesca14 a răspuns:

Pfff.alte lucruri stupide nu ai de intrebat? e evident ca nu e adevart ca te cheama zendaya.Roman cu numele asta mai greu? Si daca pe mine ma cheama miley lumea ma striga hannah? Fetito mai bine iesi de pe situl asta si joacate de'a shake it up.Si nu mai vii cu dume stupide.Scrii prea pociit stil romanesc ca sa vii din alata tara, Pleaca cu gluma asta la altii care te credwinking

| Swittypink a răspuns:

Nu ii baga in seama, daca vad ca nu te intereseaza o sa te lase in pace

| Zendaya_3668 explică:

Poi eu nu sunt din Romania m-am stabilit in Romania petru ca tatal meu are afaceri pe aici :d