| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* o am merg la balul bobocilor(sunt boboaca:X) insa nu particip la miss insa vreau sa arat bine, sa ies in evidenta:)). Asa, am cateva intrebari:
1.Am parul lung, saten, un pic ondulat si breton intr-o parte.Cum as putea sa imi fac parul atunci? O sa mergem in club.
2.De unde as putea cumpara rochiile astea? Stiti cumva? Mai ales rochia aceasta roz.
http://www.sherrihill.com/dresses/sherri_hill_1205.htm
Sau alte rochii de unde stiti de unde as putea sa le iau?
http://www.sherrihill.com/dresses/prom-dresses.php

Multumesc mult si dau funda :X

2 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Parul ti-l poti indrepta, iar bretonul il poti ondula.
Rochiile le comanzi de pe site, sau te duci cu poza respectiva a rochiei la o croitoreasa si ti-o faci.Succes!

| Bessame a răspuns:

Buna! Hmm balul Bobociilor bravoo ca vrei sa participi suntt niste momente in viaata pe, care nu o sa le mai intalnesti niciodata nu stiu unde ti-ai putea achizitiona rochhile alea si cu siguranta cred ca costa si o groaza de bani. nu se merita sa dai asa stiu ca vrei sa iesi in evidenta e normal doar e balul bobociilor! Eu te-as putea sfatui sa iti faci parul onduleuri cu placa daca crezi ca ai putea sa mergi la un coafor ar fi superr si nu cred va costa mult sa iti faca niste onduleuri cu placaa in jur 15 lei 20 coafatul e ceva simplu! Ti-as putea recomanda sa intri pe site-ul StarShines scrii pe google si gasesti usor! Sun chiar si ceva rochitze la promotie iti iei un paltonas peste rochita si esti super nu trebuie nici sa exagerezi.tre sa ai putin din fiecare natural elegant iesit din comun si sexy! Bafta Si distractie