| florentina_9904 a întrebat:

Buna o intrebare cam stupida:cum se schimba parola de la mess?

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password
succes!happy

| ewygirl a răspuns:

Buna.
1.Intri la e-mail
2. Undeva sus intr-un colt iti apare :"Hello...numele tau"
3.Dai click acolo si iti va aparea optiunea "Account info"
4. Dupa ce accesezi iti apare sa iti scrii parola[cea actuala]
5.Si la final, accesezi optiunea"Change your password" si iti schimbi parola.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| teo16 a răspuns:

La acount info

| Surugiu_Ella_1997 a răspuns:

Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password si spui parola ta si parola care vrei so ai de 2 ori