| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare mai mult pentru fete...la cat timp va vopsiti?

va vopsiti acasa?(cum, cu ce)

spuneti-mi niste tratamente pentru par ca il am rar si fara volum dar foarte lung pana la fund. ce as putea sa ii fac cum sa ii dau volum? multumesc anticipatkisskiss

2 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Buna
1.nu ma vopsesc
2. sa ti`l mai tunzi(daca vrei) filat de genul o suvita mai lunga una mai scurta asta iti va da foarte mult volum
pa:*

| lucicutza a răspuns:

Buna! sincera sa fiu nu imi place sa ma vopsesc! imi bat joc de mine! parerea mea! nu stiu ce crezi tu! eu te-as sfatui sa nu o faci! eu iti vad poza si vad ca esti o ft ffffffffffff frumoasa si mai bine fii mai naturala! pup