| 愛LeEu愛 a întrebat:

happy O intrebare usoara. oh go on cred.

Exista vreun site ca sa ai multe Like'uri la poza de profil facebook fara ca aia sa iti fi dat Like, daca exista, vreau programul. laughing laughing P.S. - fara comentarii rautacioase, am facut pariu cu una, ea crede ca exista, eu cred ca nuhee hee

2 răspunsuri:
| ALYNAMARYA a răspuns:

Ba exista. sincer, chiar nu stiu cum se numeste. stiu ca varul meu mi-a facut mie la fb. Dar nu merge sa tina asa, adica mereu. la primul "refresh" se sterg like-urile adaugate. daca aflu iti las un mesaj.

Sarbatori fericite! :*

| AlexxXxandra a răspuns:

Exista, dar trebuie sa platesti.
Nu stiu exact site-ul dar intereseaza-te!
Sper ca am fost utila happy