| MarleneAncaa254 a întrebat:

O prietena de`a mea isi trimite poze de pe pc pe mobil cu bluetooth, fara a baga cablul. stiti cumva cum se numeste acest program? funda. :*

2 răspunsuri:
| fuckeveryone a răspuns:

Din cate stiu eu nu este program ci este un obiect asemanator unui stick care se baga in calculator si asa poti face legatura intre calculator si orice telefon. Este bluetooth de calculator happy. Am si eu :*. Trebuie sa-ti cumperi. Nu cred ca exista program...

| Émimα a răspuns:

My Bluetooth Places :*