| goodgirl a întrebat:

o prietena mi-a zis de un coleg ca se preface ca are prietena, adica isi pune diferite statusuri cu te iubesc etc desi el in realitate nu are sigur doar pentru a impresioana o fata, ceea ce mie mi se pare un pic ciudat. Voi ce parere ati avea daca un amic s-ar comporta astfel?

Răspuns Câştigător
| DarkDream a răspuns:

Vrea sa se dea mare ca are prietena. Crede ca asa o sa isi faca mai multi prieteni dar se insala sau poate vrea sa faca o fata invidioasa...straight face

2 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Cred ca ii se pare kool sa ai o prietena. Daca el nu are inca incerca sa para ca are. Cunosc tipii de genul accesta! Am si eu in clasa! Funda?

| ARSSS a răspuns:

Sa nu te bagi, ii treaba lui cat de prost e laughing)