| Jeanny a întrebat:

o sa particip la Balul Bobocilor. La proba de talente as vrea sa cant la pian un vals vienez si un charlestone ( cant foarte bine la pian). Intrebarea e daca as face fata cu pianul in fata dansurilor celorlalte concureste...adica daca si pianul, interpretat bine, ar putea impresiona la fel de mult. Funda

Răspuns Câştigător
| CristianPreda a răspuns:

Merita sa incerci, pentru ca toata lumea danseaza, dar mai rar este cineva care sa cante la pian.winking

3 răspunsuri:
| tacitacitaci a răspuns:

Ohoho si inca cum. Canta la pian, sfatul meu.

| Leerix a răspuns:

Normal! Tu ii vei impresiona cel mai mult, pentru ca vei fi unica! big grin In rest, daca toate vor dansa, niciuna nu va iesi in evidenta.

| Fesnic_Raluca_1995 a răspuns:

Pianul este regele instrumentelor! Noroc ca sti sa canti! Eu zic ca poti canta sisa ii impresionezi! Profa de muzica a auzit-o pe o colega cantand si a chemat-o la un spectacol!