| denny_7968 a întrebat:

Buna
pan la urma cand incepem scoala azi sau maine lamuritima si pe mine ca n-am inteles

6 răspunsuri:
| iza03zu a răspuns:

Incepem scoala Miercuri pe 27 apriliebig grin

| StreetDancer a răspuns:

In 27 aprilie incepem scoala. Initial a fost ca azi, in 26 mergem la scoala dar ministrul invatamantului a decis ca si azi sa stam acasa, sa ne bucuram de a 3-a zi de paste. Asa ca, azi e ultima zi de vacanta.
Enjoy it!

| Cristian3 a răspuns:

Maine... deoarece ministeru a mai prelungit vacanta cu o zi...

| PukkyyyPu a răspuns:

Maine

| ramy27iulie a răspuns:

Maine incepemhappy:Fundabatting eyelashes?

| daya_6887 a răspuns:

Incepem pe 27 aprilie miercuri si recuperam 2 sambete pentru ca luni si marti am fost liberi