| andrada a întrebat:

Buna!
Pe facebook nu mai pot sa scriu numele cuiva si cand dau clic sa ma duca pe profilul acelei persoane (adc sa fie numele albastru si asa). Degeaba pun inainte @ ca nu merge
Ce sa fac ca sa mearga?

1 răspuns:
| AnkuEmil a răspuns:

Nici mie nu imi merge din prioma da a doua oara functioneaza big grin sau poti da o litera de exemplu "P" dai pe persoana cu numele pe si nu se intampla nmc dar daca dai imediat sageata inapoi te duce la profilul ei big grintongue