| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Pentru baieti.
Ce fete va plac destepte,silitoare,istete,harnice etc. sau sexy,corp de invidiat,inalta, cu forme etc?

4 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

Stiu ca tu acum poate vrei sa faci un sondaj de opinie prin intrebarea asta pentru a sti cum sa cuceresti un baiat sau cv de genu, dar nu merita sa incerci sa fi intr-un fel in care nu esti tu de fapt.Parerea mea este ca tu trebuie sa fi naturala si daca e sa te placa cineva te va place si asa cum esti tu de fapt.Nu incerca sa le satisfaci aste placeri pentru ca devi falsa intr-un fel.
Bafta^^

| luminitzamaria2008 a răspuns:

1.90+,6 figures, sa fie maro si sa nu aiba pl

| Lupdemare a răspuns:

Nu ar fi mai usor sa intrebi despre baiatul care iti place? Fiecare baiat are preferintele sale.Si ma indoiesc ca te intereseaza parerile unor necunoscuti despre fete

| dianadiana18 a răspuns:

Baietii au pareri diferite despre o fata, cu toate ca toti viseaza si isi doresc un "model langa ei"...un baiat vede o fata frumoasa, care are un corp de invidiat, dar degeaba are toate astea daca nu e desteapta etc...baietiilor le plac fetele cu simtul umoruluihappy. aceeasi situatie este si in cazul fetelor.