| anonim_4396 a întrebat:

pentru ca sa fac credits imvu mi-am facut cont myyearbook. Acum ce fac? Nu stiu unde sa dau sa imi intre bani pe contul imvu. Imi puteti spune pas cu pas va rog mult puppy dog eyeshappy:X:*

1 răspuns:
| deea07 a răspuns:

Iti faci un alt cont de imvu, apoi intri pe ala la earn credits, la myyearbook(dar mai intai trebuie sa te fi logat pe imvu din calculator cu contul nou) si scrie acolo Currency Exchange, te loghezi si pui 500 dedesubt unde scrie IMVU si dai submit. Apoi iesi din contul asta, intri pe cel al tau si urmezi aceiasi pasi pana la Currency Exchange unde dai pe sagetuta aia rosie ca sa se intoarca cu varful catre IMVU si pui dedesubt la MyYearbook 100000, asta insemnand cei 500 de credite pe care i-ai transferat. Sper sa reusesti, daca nu trimite-mi mesaj pe privat. Pupici:*