| Matachefloriseusobiu a întrebat:

Peste cateva zile am examenul de intrare la liceu.Am mari emotii si nu stiu cum sa fac sa scap de ele.E mai greu la examen decat la simulare sau invers?

2 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Daca inveti nu ti se pare greu. Nu ai de ce sa ai emotii ca daca ai invatat sigur o sa iei nota mare.

| gd001 a răspuns:

Daca te-ai pregatit o sa fie cel mai usor examen. Controleazati emotile si fa'le sa fie constructive. Oricum nu o sa pierzi nimic. De intrat tot o sa intri la liceu. Si daca nu intri din prima unde iti doresti, o sa te poti transfera. Multa bafta iti doresc! Si nu uita: doar cei care au invatat au emotii!