| nebunatica_2307 a întrebat:

happy. peste cateva zile este ziua prietenului meu si nu stiu ce mesaj sa ii dau. vreau un mesaj mai special.ma poate ajuta cineva plss:*

3 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Eu i-am compus de ziua prietenului meu un mesaj, dar din pacate nu-l mai amsad ceva de genu' de x ani iti urez la multi ani, de x ani iti doresc sa fii sanatos, iubit, fericit...
e mai bine sa-l compui tu, dar cu o zi inainte...sa nu te trezesti cu 10 minute inainte de miezul noptii ca nu ai nimic pregatithee hee

| madytza_7574 a răspuns:

Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune. Este ziua ta si numai a ta. Azi trebuie sa crezi in visele tale!

Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de bucurii, o luna de impliniri, un an de sanatate, un veac plin cu bani si un traditional "LA MULTI ANI"

Este cel mai dulce sarut pe care ti-l daruiesc virtual, pina va veni acea zi sa te Sarut real. Te iubesc.

La multi ani!
Vreau sa stii ca imi esti tare drag si sper sa mai am parte de zile alaturi de tine pline de haz, bucurie si tristete, armonie si certuri mici, insa pline de prietenie. Te iubesc mult prietenul meu drag si iti urez multi ani fericiti, sanatosi si plini de realizari!

sper ca macar 1 sa iti placabig grin