| anonim_4396 a întrebat:

Peste putin timp fac 18 ani si nu am sani chiar deloc. Ma simt prost din cauza asta pentru ca nu pot purta multe haine ca si colegele mele si multi baieti se uita dupa ele pentru ca au sani mari. Mai am vreo sansa sa imi creasca?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Asta tie corpu,treci peste complexe,lumea oricum va rade,va ranji fasolea,oricate ti-am spune noi,si eu am complexe,le-am depasit.LE rand in fata frumos,cand vad ca nu ma afecteaza,nu o mai fac,daca vrei putem vorbi pe mes, poate te vei simti mai bine, trimite-mi un mesaj cu idd tau de mess, si iti voi explica mai multe despre complexe, si cum poti scapa de ele.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Orice ai face, nu-ti mai cresc.Nu trebuie sa fie neaparat mari, trebuie sa fie direct proportionate cu corpul.
Stiu si eu, pune-ti sosete in sutien.laughing

| devilmilan a răspuns:

Si ti-ar placea sa ai un prieten obsedat sexual, nu? Daca vei avea prieteni si iubiti care te vor accepta asa cum esti, atunci va fi bine. Fi fericita ca esti sanatoasa, lasa naibii pieptul asa cum ti l-a lasat mama natura. In ochii tai mereu tu trebuie sa fi cea mai frumoasa, cea mai sexi.

| Aleee19 a răspuns:

Heii:* Sfatul meu este ca in fiecare seara sa faci un masaj a sanilor, sa te apuci putin de niste flotari, de alimente sanatoase..si aici ma refer sa mananci foarte multe fructe proaspete, multe legume, si am inteles ca este tinctura de marar(este foarte buna in cresterea sanilor), sa mananci in fiecare zi peste sau oua(fac foarte bine organismului) :* Vei vedea ca dupa o scurta perioada de timp se vor vedea diferentele, Succes! :*