| AsiSoyYo a întrebat:

Pisica mea trebuie sa fete. Nu a putut. Iam facut operatie. A trecut deja 1 saptamana. In prima zi nu se misca. A 2 -a a 3-a zi se simtea mai bine. In a 4-a zi a vomitat desii nu mancase decat supa data cu seringa de mama. In a 5a sa simtit bine. a 6-a zi adica aseara iarasi a vomitat si de cand a vomitat prima oara nu a mai vrrut sa manance. azi este foarte slabita. Nu sa miscat deloc. De la 5 dimineata de cand a vomitat nu afce nimic. mama, eu si tata am incercat sa ii dam de mancare dar degeaba. Isi misca capul in directia opusa si nu vrea de niciun fel sa manance. Apa ii dam pe la gura si se linge. Ce trebuie sa fac? Va murii? Daca vreti mai multe detalii uitati id ul meu andra_papushik10@yahoo.com...
App are doar 7 luni jumate asa spune veterinarul. si i-am dat si pastile si injectii timp de 2 zile... pentru ca asa nea spus veterinarul. sad.
Ce trebuie sa fac? Va murii? Va rog raspundeti dau fundita, puncte tot ce vreti doar dati-mi raspunsuri crying((crying((((((

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Of, dacă pisica nu a putu mânca și a vomat trebuie musai dusă la veterinar care să-i pună niște perfuzii, să o hidrateze și să o hrănească. Musai du-o la doctor iar! Îți țin pumnii.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Îmi pare, sincer, tare, tare rău... fără comentarii

| NevastuicAaA a răspuns:

Duo la veterinar si daca vezi ca tot asa e, duo la alt veterinar.

| AsiSoyYo explică:

A murit pisica.