| Dede_1899 a întrebat:

pisicuta mea tocmai a nascut 2 puisori si nu stiu ce sa fac cu ei...sunt foarte frumusei si draguti.Sunt deja marisori, au cam o luna -doua.deci daca sunt doritori si sunteti din suceava ii dau cu mare placere! astept raspunsuri pozitive!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca nu esti din Bucuresti ca vroiam si eusad. Daca e da si u anunt pe net si poate ia cineva sau intreaba prin familie daca nu doreste cineva. Pup si sanatate puilor:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Rebele! Stai la casa sau la bloc? In cazul in care stai la casa ar fi foarte bine daca iai pastra pentru ca desi sunt destui de marisori dupa cum spui tu unii pui de pisica chiar daca au peste o luna sau 2 nu pot supravietui fara mama lor, iar in cazul in care stai la bloc si parintii tai nu te lasa sa ii pastrezi ai putea sa ii dai la un centru de adoptii pentru animale.

| mayapop a răspuns:

Incearca si anunturi la cabinete veterinare sau pe net la diferite adrese de adoptii... la cabinet stiu ca este un afisier unde iti poti scrie anuntulbig grin sau mai poti incerca si sa lipesti pe stalpbig grin succestongue