| KiSS_4146 a întrebat:

Buna poate pare ciudata intrebarea dar vroiam sa va intreb pot sa descarc muzica de pe net la telefon adica sa iau muzica de pe net si sa downloadez in telefon se poate asa ceva?laughing

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Da, daca ai un cablu pentru asta, eu am nokia 5130 Xpress music si are cablu, il conectey la calculator si aleg melodiile pe care sa mi le pun in telefon, deci da. Mergi pe www.trilulilu.ro o sa gasesti acolo orice melodie vrei.

| ☺Clau☻ a răspuns:

Daca ai netul pe mobil gasesti muzica pe www.zedge.net.Acolo gasesti numai chestii pentru telefoane si imagini, teme, jocuri, mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai netu pe telefon? dk da desigur ca se poate dar nu ca la pc. exista siteuri, unul este cucurigu cred, asa iar dk il ai in pc si vrei sa tragi in telefon le iei dp ent; si apoi le tragi prin cablul de date in telefon, multe bafta!