| Ddyyaa94 a întrebat:

Pot fi fotomodel la 1.63? Avand in vedere ca sunt slaba, am 16 ani si am trasaturile unui fotomodel.

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Buna, Diana.
Desigur ca da, de ce nu? Slaba, cred ca si frumoasa, exact ce trebuie pentru un model de succes.
Sfat:
Te poti duce la agentii de modeling.Eu am fost si fac o treaba minunata si dupa cateva sedinte veti face ca un fel de prezenatare si atunci exista posibilitate ca o persoana cu mare importanta din lumea modei sa te observe si atunci esti ca devenita un model de succes.
Mult noroc, o fashionista convinsa, MariaTPU.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel puțin 1. 65 dacă chiar 1. 70. Depinde de casa de modeling.
Pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ca sa fii fotomodel trebuie sa ai peste 1, 70.

| Nicoleta a răspuns:

La 1, 63 esti destul de scunda. Minimul e de 1, 70

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Io am 12 ani si am 1. 62.laughing apai cand o sa am eu 16 ani o sa devin un adv fotomodel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1, 65 m si sunt slaba am numai 40 de kg