| Nicoly03 a întrebat:

Buna,poti sa primesc ceva idei ce sa fac atunci cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

O sa-ti spun ce fac eu atunci cand ma plictisesc. Poate macar una dintre activitati ti se va parea potrivita si pentru tine. Deci, eu cand ma plictisesc fac urmatoarele lucruri: citesc, ies afara, ies cu prietenii, merg la pariuri, urmaresc meciuri de tenis, snooker, darts, baschet, handbal, urmaresc documentare, practic fotbal, tenis de camp, ping pong, biliard si darts, stau pe Facebook, stau pe TPU, urmaresc videoclipuri care sa ma binedispuna pe Youtube (Pranks, Bloopers, etc.) si ascult muzica.