| anonim_4396 a întrebat:

prieteni! Am nevoie de sfaturile voastre! Cum pot sa cuceresc un baiat pe care il plac de mult timp! Detaliat, va rog muult. Fudita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti trebuie nimic special, crede-ma.Trebuie doar sa fii tu insati si daca te va placea asa e bine daca nu, nu merita sa mai stai dupa el ca sigur nu o sa fie ceva serios.Nu trebuie sa te ascunzi, zii ca il placi si gata. Daca te vei preface ca esti ceea ce de fapt nu esti doar pentru a-i face lui pe plac nu va merge.
Succes!

1 răspuns:
| pufoseniaRO a răspuns:

Pai daca vr doar sa te joci cu el nu o sa reusesti niciodata dar daca chir vr sunt mai multe variante mai intai incearca sa rogi o prietena care sa te impinga in el chestia asta chiar merge pentru si eu am incercat o...vb cu un prieten de al tau care il cunoaste pe respectivul de care iti place si incearca sa aflii mai multe de el si pine l pe acel prieten comun al vostru sa i povesteasca de tine si daca chiar va potriviti destinele voastre se vor intalni oamenii care se potrivesc sunt meniti sa fie unul langa altul.bafta:*