| Florin a întrebat:

Buna prieteni, stiti cum va cluburi de fotbal pent copii din Bucuresti? Vreau si eu link-uri, pls, ofer funda. App, am 12 ani, stiti ceva link-uri?

1 răspuns:
| SkyIsTheLimit a răspuns:

Sunt destule cluburi la care poti incerca.
http://www.amfb.ro/copii_juniori.htm
te duci la Grupele din anul 2001 cand esti tu nascut banuiesc :) si vezi acolo echipele. Apoi care te-ar interesa o cauti pe google si trebuie sa aiba adresa unde ii poti gasi sau un numar de telefon sa suni.Succes. daca mai ai nevoie de ajutor imi lasi un mesaj